24. január 2019. Timotej. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Odsúdili muža, ktorý bývalej manželke odhryzol kus nosa

 18.1.2018 18.1.2018  

HARTFORD 18. januára (WebNoviny.sk) - V americkom štáte Connecticut poslali za mreže muža, ktorý v roku 2015 svojej vtedajšej manželke odhryzol kus nosa, čím ju nastálo zohavil.
Podľa súdu mesta Hartford 55-ročný Rodwell Clay nesúhlasil so všetkými obvineniami. Prokuratúra uviedla, že manželke odhryzol časť tela v ich dome v Bloomfielde v auguste 2015. Dvojica sa medzičasom rozviedla, pričom obeť vyhlásila, že s mužom už nechce mať nič spoločné.

Odporúčame:Dušan udrel Mariána drevom do hlavy a vážne ho zranil

Žena prezradila, že ju bývalý manžel počas manželstva sledoval, obťažoval a vyhrážal sa jej. Clay na súde povedal, že bývalú manželku miluje, no ospravedlnil sa jej až po tom, ako ho k tomu vyzval jeho právny zástupca. Súd Claya odsúdil na 15-ročný trest odňatia slobody, pričom za mrežami pobudne šesť rokov a ďalšie tri roky bude v podmienke. Ak ju poruší, bude musieť stráviť za mrežami aj zvyšok 15-ročného trestu.
Viac k témam: domáce násilie, krimiZdroj: Webnoviny.sk - Odsúdili muža, ktorý bývalej manželke odhryzol kus nosa © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow