19. január 2021. Drahomíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Opitá Katarína vyletela z cesty, Miroslav skončil v strome

SITA SITA SITA  28.11.2016 28.11.2016  

Katarínu si na svoje meniny sadla za volant Audi A5 opitá, ani Miroslav sa nevyhol obvineniu za jazdu pod vplyvom alkoholu.BRATISLAVA/KOŠICE 28. novembra (WebNoviny.sk) – Policajná hliadka na ceste zrejme vystrašila 36-ročnú Katarínu, ktorá si na svoje meniny sadla za volant Audi A5 opitá. Medzi obcami Geča a Čaňa v okrese Košice-okolie skončila s vozidlom mimo cesty. Podgurážená nešoférovala po prvýkrat.
Odporúčame:

Opitý Rudolf sa zrazil s autobusom, nafúkal 2,21 promile

Ako informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, vodička zaregistrovala hliadky, s vozidlom prešla do protismerného pruhu a zastavila až na tráve. Pri následnej kontrole policajtom nepredložila vodičské oprávnenie, namerali jej 1,58 promile alkoholu. Za jazdu pod vplyvom alkoholu už bola právoplatne odsúdená a okrem peňažného trestu jej súd uložil aj 18-mesačný zákaz jazdiť. Na základe jej žiadosti jej však zvyšok trestu odpustili, skúšobnú dobu mala do 21. decembra. Katarína teraz čelí obvineniu z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Ďalšieho opitého vodiča zase zastavil až náraz do stromu. Devätnásťročný mladík na Hyundai i30 havaroval medzi obcou Vinné a Michalovcami. Nezodpovedný šofér vyviazol bez zranení, nafúkal 1,35 promile. Škody na aute sa vyšplhali na približne 7 000 eur. Ani Miroslav sa nevyhol obvineniu za jazdu pod vplyvom alkoholu.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow