17. január 2019. Nataša. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Páchateľ si z bankovej lúpeže v Bratislave odniesol lup v päťstoeurovkách

 2.5.2017 2.5.2017  

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, polícia zistila, že páchateľ, ktorý z banky odcudzil finančnú hotovosť najmenej 50-tisíc eur, si tento lup odniesol v päťstoeurovkách.

Odporúčame:Polícia pátra po mužovi, ktorý prepadol banku v Petržalke

Podľa Mihálikovej muž vošiel do priestorov pobočky na prvom poschodí obchodného centra a pod hrozbou použitia zbrane požadoval peniaze. Zamestnanec banky mu z obavy o život dal hotovosť vo výške minimálne 50-tisíc eur. Páchateľ utiekol po sklenenom moste pre chodcov vedúcom z nákupného centra, následne po Panónskej ceste smerom do Petržalky. V čase lúpežného prepadnutia sa v priestoroch banky nachádzalo päť pracovníkov a jeden zákazník, nik nebol zranený. Vyšetrovateľ Policajného zboru už začal trestné stíhanie vo veci trestného činu lúpeže.
Páchateľom je vysoký asi 170 až 175 cm, strednej postavy, oblečenú mal čiernu bundu s bielymi pásmi na rukávoch, čierne športové nohavice, čierne tenisky a na rukách mal čierne rukavice. Muž mal na hlave a tvári čiernu parochňu s bradou.
Viac k témam: banková lúpež, krimiZdroj: Webnoviny.sk - Páchateľ si z bankovej lúpeže v Bratislave odniesol lup v päťstoeurovkách © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow