5. december 2020. Oto. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Pčolinský je v šoku, že Ficovi chodia po rozume prostitútky

SITA SITA SITA  23.11.2016 23.11.2016  

Premiér Robert Fico sa zastal ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka a kritizoval novinárov.BRATISLAVA 23. novembra (WebNoviny.sk) – Poslanec NR SR z hnutia Sme rodina Peter Pčolinský je šokovaný, že premiérovi Robertovi Ficovi chodia po rozume prostitútky. "Nerozumiem, prečo premiérovi po rozume chodia prostitútky. Neviem, či je to jeho pracovným prostredím, ale je to z jeho strany obrovský skrat," vyhlásil Pčolinský dnes pre agentúru SITA. Ficovi zároveň pripomenul jeho slová, ktoré on zvykne adresovať opozícii. "Dnes šíril zlo a nenávisť," dodal Pčolinský.
Predseda poslaneckého klubu OĽaNO Gábor Gál nechcel premiérove slová komentovať. "Ja používam iné výrazy, aj keď som nahnevaný," povedal pre agentúru SITA.
Premiér Robert Fico sa dnes zastal ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka. Jeho rezort čelí kritike po zverejnení informácií bývalej zamestnankyne rezortu Zuzany Hlávkovej o príprave niektorých podujatí slovenského predsedníctva. Hlávková upozornila na niektoré veci, ktoré pokladá za netransparentné a podozrivé.
Fico vyhlásil, že médiá na dennej báze klamú a poškodzujú slovenské predsedníctvo, ale on bude chrániť dobrú povesť nášho predsedníctva, ktoré je podľa neho hodnotené pozitívne. Premiér v tejto súvislosti kritizoval médiá, že neinformujú, ale bojujú s vládou. Niektorí z vás sú špinavé protislovenské prostitútky, vyhlásil ďalej v tejto súvislosti Fico na adresu novinárov.
Odporúčame:

Špinavé protislovenské prostitútky, útočil Fico na novinárov

Baránek kritizuje Fica za jeho ostrý výrok o novinároch

Minister Lajčák odstúpi, ak niekto dokáže, že porušil zákon

Kaliňák bráni Lajčáka. Mali sme podávať párky, pýta sa

Robili sa na Lajčákovom ministerstve pochybné zákazky?

Matovič vyzval Lajčáka, aby zverejnil výdavky svojho rezortu

Evka sa na snemoch nepodieľala, reaguje Smer na obvinenia

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow