26. jún 2019. Adriána. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Podnikateľ Lunter chce vyzvať Kotlebu v župných voľbách

SITA  16.1.2017 16.1.2017  

Kandidatúra Jána Luntera je podľa OĽaNO dobrou správou pre Banskobystrický kraj.BRATISLAVA 16. januára (WebNoviny.sk) - Kandidatúra Jána Luntera na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja je dobrou správou pre tento kraj. Malo by byť našou spoločnou snahou, aby ľudia so životnými skúsenosťami a čistým štítom nabrali odvahu vstúpiť do politiky a čestne v nej ľuďom slúžili.
Vyhlásil to líder hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO-NOVA) Igor Matovič s tým, že hnutie sa rado s Lunterom stretne a prediskutuje jeho víziu pre Banskobystrický kraj. Agentúre SITA poskytol stanovisko Matoviča hovorca OĽaNO-NOVA Dano Mitas.
Portál www.tyzden.sk v pondelok informoval, že banskobystrický podnikateľ a majiteľ firmy na zdravé potraviny Ján Lunter sa rozhodol kandidovať na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja. Ako uvádza portál v rozhovore s Lunterom, po tom, ako ho podporilo viacero osobností, sa Lunterovi vraj podarilo presvedčiť aj manželku, ktorá s jeho krokom nakoniec súhlasila.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow