27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Košická nemocnica chce plyny za vyše 550-tisíc eur

SITA SITA SITA  15.11.2016 15.11.2016  

Predmetom zákazky je okrem iného dodávka medicinálnych, technických a špeciálnych plynov v oceľových, tlakových fľašiach, prenájom týchto fliaš i následný odvoz prázdnych fliaš.BRATISLAVA 20. novembra (WebNoviny.sk) - Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach vyhlásila súťaž na dodávku lekárskych plynov. Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania zverejneného v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Hodnotu zákazky odhadla nemocnica na 550-tisíc eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).
Ako priblížila nemocnica v materiáli, predmetom zákazky je dodávka medicinálnych, technických a špeciálnych plynov v oceľových, tlakových fľašiach, prenájom týchto fliaš, následný odvoz prázdnych fliaš. Súčasťou je aj dodávka kvapalného dusíka do dewarových nádob (používa sa na uchovanie kvapalného dusíka - pozn. redakcie), dodávka kyslíka medicinálneho kvapalného do zásobovacích zariadení a prenájom zásobovacích zariadení na spomínaný kyslík.
Podľa zverejnených informácií bude rozhodujúcim kritériom pre výber víťaza cena, pričom obstarávateľ využije elektronickú aukciu. Trvanie zákazky stanovil zadávateľ na 24 mesiacov. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 14. decembra tohto roka.
Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach má 1 356 lôžok a približne 3 680 zamestnancov. Tvoria ju dve prevádzky – na Rastislavovej 43 a Triede SNP 1 a jej pracoviská zastrešujú centrá, ústavy, kliniky, oddelenia a ambulantné pracoviská.
Poskytuje široké spektrum zdravotníckych výkonov hradených z verejného zdravotného poistenia a tiež služby nad rámec verejného zdravotného poistenia (platené služby a ubytovanie v nadštandardných izbách). Je výučbovou základňou pre Lekársku fakultu UPJŠ Košice.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow