19. december 2018. Judita. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Policajný zbor má svoju stránku na Facebooku, bude prinášať exkluzívny obsah

 3.4.2017 3.4.2017  

BRATISLAVA 3. apríla (WebNoviny.sk) - Policajný zbor má od pondelka vlastnú stránku na sociálnej sieti Facebook.
Stránka pod názvom Polícia Slovenskej republiky bude denne prinášať aktuality a zaujímavé témy týkajúce sa činnosti všetkých zložiek Policajného zboru. Informovať bude o policajných zásahoch, o závažných dopravných nehodách a dopravných obmedzeniach, ako aj o každodennej činnosti polície.
Súčasťou budú aj témy zamerané na prevenciu, pátranie po osobách, venovať sa budú aj zvieracím pomocníkom policajtov či samotnej histórii polície. Na obsahu stránky sa bude môcť podieľať každý príslušník polície.

Odporúčame:Navrhnite miesta, kde majú policajti merať rýchlosť

Podľa ministra vnútra Roberta Kaliňáka budú mať návštevníci fecebookovej stránky vďaka exkluzívnemu obsahu príležitosť spoznať každodennú prácu príslušníkov Policajného zboru, pri ktorej neraz nasadzujú vlastné životy.
Ako uviedol policajný prezident Tibor Gašpar, prostredníctvom modernej komunikácie sa priblížili viac k verejnosti, ktorá je vo viacerých prípadoch nápomocná pri objasňovaní trestnej činnosti. “Policajti sú často vnímaní ako tí, ktorí len rozdávajú pokuty. Verím, že Facebook poskytne našim spoluobčanom skutočný pohľad na činnosť Policajného zboru,“ dodal Tibor Gašpar.
Oficiálnu stránku Policajného zboru na Facebooku nájdete aj pod priamym odkazom www.facebook.com/policiaslovakia.
Viac k témam: Polícia SRZdroj: Webnoviny.sk - Policajný zbor má svoju stránku na Facebooku, bude prinášať exkluzívny obsah © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow