14. december 2018. Branislava, Bronislava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Policajti išli preveriť priestupok a zachránili muža, ktorý sa podrezal

 2.5.2017 2.5.2017  

BRATISLAVA/HRIŇOVÁ 2.mája (WebNoviny.sk) - Policajti z Hriňovej zachraňovali muža, ktorý sa podrezal. Hliadka bola vyslaná, aby preverila priestupok proti majetku. Na mieste skontrolovali dvoch podgurážených mužov, jedným z nich bol 56-ročný Miroslav.

Odporúčame:Polícia pátra po mužovi, ktorý prepadol banku v Petržalke

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, keď dokumentovali miesto činu všimli si, že Miroslav má v ruke nôž a chce si ublížiť. Pokým k nemu dobehli, už silno krvácal z krku.
Okamžite mu poskytli prvú pomoc a neustále s ním komunikovali, aby ho udržali pri vedomí. Na krku mal aj staršiu jazvu, o samovraždu sa pokúsil aj v minulosti. Policajti mu do príchodu záchranárov zastavili krvácanie, čo bolo dosť problematické, keďže mal na krku dve rezné rany a jedna z nich tesne minula hlavnú tepnu.
Záchranárom ho potom pomohli naložiť do sanitky. Policajti od nich dostali aj ďakovný list, vďaka ich odbornému podaniu prvej pomoci mužovi zachránili život.
Viac k témam: Polícia SR, samovraždaZdroj: Webnoviny.sk - Policajti išli preveriť priestupok a zachránili muža, ktorý sa podrezal © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow