21. september 2020. Matúš. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Polícia hľadá nebezpečného lupiča, bol viackrát trestaný

SITA  17.1.2017 17.1.2017  

Hľadaný Pavol Bihari bol už v minulosti viackrát trestaný a má súdom uložený zákaz pobytu v Bratislave.BRATISLAVA 17. januára (WebNoviny.sk) - Polícia pátra po 38-ročnom Trnavčanovi, ktorý je podozrivý z minulotýždňového prepadnutia 87-ročnej dôchodkyne v jej dome v Trnave.
Hľadaný Pavol Bihari bol už v minulosti viackrát trestaný a má súdom uložený zákaz pobytu v Bratislave. Podľa doterajších informácií sa však v poslednom čase zdržiava nielen v Trnave, ale aj v hlavnom meste. Cestuje zväčša vlakom, ale aj taxíkom. Polícia upozorňuje hlavne starších ľudí, aby boli opatrní a nepúšťali cudzí ľudí do svojich príbytkov.
K prepadu, z ktorého je podozrivý, došlo v noci 8. januára. Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, páchateľ preskočil plot, rozbil okno a vtrhol dnu. Domácu pani napadol, zobral jej peniaze, štyri zlaté prste a retiazku, ktorú mala na sebe. Dôchodkyňa po útoku skončila s viacerými zraneniami v nemocnici. Spôsobil jej škodu za viac ako 5000 eur. Trestná sadzba za tento čine je sedem až 12 rokov. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri jeho vypátraní, je možné oznámiť na linke 158.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow