26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Polícia obvinila muža zo Senca z drogovej činnosti, pri prehliadke zaistili 50 gramov rastlinnej sušiny

 19.12.2017 19.12.2017  

BRATISLAVA 19. decembra (WebNoviny.sk) - Vyšetrovateľ obvinil 29-ročného muža zo Senca zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Agentúru SITA o tom informoval prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik.
Obvineného muža policajti zadržali v pondelok 18. decembra na železničnej stanici v Poprade. V tej istý deň vykonali jeho osobnú prehliadku a taktiež aj domovú prehliadku v priestoroch hotela v Tatranskej Lomnici, kde sa obvinený prechodne zdržiava.

Odporúčame:Kriminalisti zadržali drogového dílera z Novej Dubnice, hrozí mu až pätnásť rokov väzenia

Pri prehliadkach zaistili 49,76 gramu rastlinnej sušiny. Podľa predbežného vyjadrenia Kriminalistického a expertízneho ústavu Policajného zboru v Košiciach išlo o konope (cannabis) so 17,4 percentným obsahom účinnej látky tetrahydrokanabinolu. Zo zaisteného množstva by bolo možné pripraviť od 289 do 866 bežných jednorazových dávok drogy účinnej ovplyvniť psychiku používateľa. Obvinenému mužovi v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody od štyroch do desať rokov.
Viac k témam: drogy, krimi, Polícia SR, Tatranská LomnicaZdroj: Webnoviny.sk - Polícia obvinila muža zo Senca z drogovej činnosti, pri prehliadke zaistili 50 gramov rastlinnej sušiny © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow