15. január 2021. Dobroslav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Polícia stále pátra po väzňovi na úteku

SITA SITA SITA  15.11.2016 15.11.2016  

Hľadaný je 169 cm vysoký, má krátke tmavé vlasy, hnedé oči, slabšie komunikuje v slovenčine. BRATISLAVA 15. novembra (WebNoviny.sk) – Polícia stále pátra po 41-ročnom väzňovi, ktorý ešte v pondelok ušiel z práce s dohľadom v Košiciach. Ako informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, hľadaný muž bol v minulosti odsúdený za jeden majetkový trestný čin, nejde teda o páchateľa násilnej trestnej činnosti, ani o recidivistu. Do výkonu trestu nastúpil v stanovenom termíne a sám.
Polícia pátra po viacerých osobách, ktoré do väzenia nenastúpili ani po opakovaných výzvach a práve porovnaním s nimi, nie je o nič nebezpečnejší, uviedla Mésarová. Keďže Košice nepozná, podľa získaných informácií tu bol iba raz, nevylučujeme, že by sa mohol zdržiavať na opustených miestach alebo vo väčších objektoch, kde by našiel úkryt aj pred nepriazňou počasia.
Policajti prehľadali okolie, obchodné centra, stanice, pátranie sa rozšíri aj do prihraničných oblastí. Hľadaný je 169 cm vysoký, má krátke tmavé vlasy, hnedé oči, slabšie komunikuje v slovenčine. Oblečené mal biele pracovné nohavice a oranžové tričko. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri jeho vypátraní, možno oznámiť na linke 158.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow