25. september 2020. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Polícia v USA našla mladú ženu, ktorú uniesli pred 18 rokmi

SITA  13.1.2017 13.1.2017  

Dievčinu s rodným menom Kamiyah Mobleyová objavila polícia na základe tipu, pričom jej totožnosť následne potvrdila analýza vzoriek DNA.JACKSONVILLE 13. januára (WebNoviny.sk) - Mladú ženu, ktorú pred 18 rokmi ešte ako novorodenca uniesli z nemocnice v americkom štáte Florida, prekvapivo objavila polícia živú a zdravú v štáte Južná Karolína. Päťdesiatjedenročnú Gloriu Williamsovú, ktorá dievča vychovala, zároveň vzali do väzby a obvinili z únosu.
Dievčinu s rodným menom Kamiyah Mobleyová objavila polícia na základe tipu, pričom jej totožnosť následne potvrdila analýza vzoriek DNA. Podľa šerifa polície v meste Jacksonville Mika Williamsa je mladá žena v poriadku, je však pochopiteľne značne rozrušená.
Williams dodal, že jej biologická rodina má z objavenia veľkú radosť. Rozhodnutie, kedy sa s ňou stretne, však necháva na samotnom dievčati. To bolo na svete v čase únosu v roku 1998 len deväť hodín, pričom z nemocnice na Floride ho vzala žena, ktorá sa vydávala za zdravotnú sestru.
Mobleyovú potom vychovávala Williamsová pod iným menom ako svoju vlastnú dcéru. Polícia v súvislosti s jej únosom dostala od začiatku vyšetrovania dovedna 2500 najrôznejších tipov. Rozlúsknuť prípad jej však pomohol len jeden z nich, ktorý dostala minulý rok, uviedla stanica BBC.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow