13. november 2018. Stanislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Pri autonehode sa dvaja ľudia ťažko zranili, vodič ušiel

SITA  7.1.2017 7.1.2017  

Vodič auta Seat Leon pri prejazde mierne ľavotočivej zákruty v klesaní dostal šmyk po ktorom narazil do stromu a následne sa s vozidlom zrútil do priekopy.BRATISLAVA/KOŠICE 7. januára (WebNoviny.sk) - Dvoch ťažko a jedného ľahko zraneného spolujazdca si vyžiadala dopravná nehoda, ktorá sa stala v sobotu krátko po polnoci v katastri obce Jasov, okres Košice-okolie.
Ako agentúru SITA informoval košický policajný hovorca Alexander Szabó, doposiaľ nestotožnený vodič auta Seat Leon pri prejazde mierne ľavotočivej zákruty v klesaní dostal šmyk po ktorom narazil do stromu a následne sa s vozidlom zrútil do priekopy.
"Vodič po nehode z miesta ušiel. Vo vozidle sa nachádzali traja spolujazdci, z ktorých dvaja utrpeli ťažké zranenia a jeden sa zranil ľahko," uviedol Szabó. Celková škoda po nehode podľa neho predstavuje 5000 eur.
"Poverený príslušník Policajného zboru v tejto súvislosti začal trestne stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví a prečin neposkytnutia pomoci. Bližšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania," dodal Szabó s tým, že vodičovi v prípade dokázania viny hrozí až trojročné väzenie.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow