27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Pri tragickej dopravnej nehode vyhasol ďalší mladý život

SITA SITA SITA  27.11.2016 27.11.2016  

Len 18-ročný vodič, ktorý viedol vozidlo Toyota Yaris, zahynul po tom, čo plynulo prešiel do protismeru, kde sa zrazil s kamiónom.KRÁSNO NAD KYSUCOU 27. novembra (WebNoviny.sk) – Mladý ľudský život vyhasol pri dopravnej nehode, ku ktorej došlo v sobotu 26. novembra po siedmej hodine ráno na ceste I/11 v katastri obce Krásno nad Kysucou, časť Blažkov. Agentúru SITA o nehode informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Žiline Jana Balogová.
"Len 18-ročný vodič viedol vozidlo Toyota Yaris smerom na Čadcu, pričom z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel plynulo do protismeru, kde došlo k zrážke s kamiónom. Po náraze bolo vozidlo Toyota odhodené mimo komunikáciu do priekopy," uviedla s tým, že pri dopravnej nehode utrpel mladý vodič Toyoty ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol.
"Jeho 19-ročná spolujazdkyňa utrpela predbežne ľahké zranenia. Požitie alkoholických nápojov u vodiča kamiónu zistené nebolo." Dodala, že u vodiča Toyoty bude vykonaná pitva. Hmotná škoda na vozidlách je odhadnutá na asi 21 500 eur. "Poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania," informovala.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow