19. december 2018. Judita. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Prokuratúra uzavrela prípad o údajnom násilí Andreja Danka voči expriateľke

 9.5.2017 9.5.2017  

BRATISLAVA 9. mája (WebNoviny.sk) - Prokuratúra uzavrela prípad údajného násilného správania sa predsedu parlamentu a SNS Andreja Danka k svojej expriateľke. V decembri minulého roka podal podnet na generálnu prokuratúru Ivan Katrinec.
Hovorca bratislavskej krajskej prokuratúry Michal Šúrek v utorok informoval agentúru SITA, že okresný prokurátor vec v marci odmietol. Katrinec jeho rozhodnutie napadol sťažnosťou, ktorú ale krajský prokurátor zamietol ako nedôvodnú.

Odporúčame:Danko vyzval opozíciu na demokratickú súťaž a aby ho prestali urážať

Katrinec v decembri tvrdil, že Danko bol na verejnosti násilný k svojej expriateľke Alexandre. K incidentu vraj prišlo 8. mája 2015 na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Katrinec tvrdil, že exitujú svedkovia aj videozáznam urobený telefónom. Neskôr sa na internete objavilo krátke video, na ktorom bolo vidieť muža a plačúcu ženu, a malo ísť o časť z inkriminovaného videa.
Na zverejnenom videu násilie vidieť nebolo. V decembri Katrinec tiež tvrdil, že nemá ísť o jediný útok šéfa národniarov na ženu a o ostatných prípadoch zhromažďuje materiály. Alexandra pre Plus sedem dní odmietla, že by bol k nej Danko násilný.
Viac k témam: Andrej Danko, SNS Slovenská národná stranaZdroj: Webnoviny.sk - Prokuratúra uzavrela prípad o údajnom násilí Andreja Danka voči expriateľke © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow