19. december 2018. Judita. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Putin hovorí o Majdane vo Washingtone, zastal sa Trumpa

SITA  17.1.2017 17.1.2017  

Ruský prezident vidí v povolebnom boji v USA snahu odchádzajúcej Obamovej administratívy o podkopanie legitimity Donalda Trumpa.MOSKVA 17. januára (WebNoviny.sk) - Ruský prezident Vladimir Putin obvinil v utorok odchádzajúcu americkú administratívu zo snáh podkopať legitimitu novozvoleného prezidenta USA Donalda Trumpa.
"To, čo vidíme, je pokračovanie ostrého domáceho politického boja, hoci je už po prezidentských voľbách, ktoré sa skončili presvedčivým víťazstvom pána Trumpa," povedal Putin novinárom po rokovaniach s moldavským prezidentom Igorom Dodonom.
Odporúčame:

Srbi chcú podľa Thaciho anektovať časť Kosova ako Rusi Krym

Tento boj má niekoľko cieľov, ale prvým z nich je "podkopať legitimitu novozvoleného prezidenta USA", uviedol šéf Kremľa, ktorého citovala agentúra TASS. "Či už si to tí ľudia, ktorí to robia, skutočne želajú alebo nie, poškodzujú záujmy USA - a tá ujma je obrovská," poznamenal Putin.
Človek má podľa jeho slov dojem, že po získaní požadovaných skúseností môžu títo ľudia zájsť až tak ďaleko, že zorganizujú vo Washingtone protesty typu Majdan v snahe zabrániť Trumpovi nastúpiť do úradu. Ďalším ich cieľom, pokračoval Putin, je zviazať novozvolenému prezidentovi ruky a nohy, aby nemohol realizovať svoje predvolebné sľuby v domácej a zahraničnej politike.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow