28. september 2020. Václav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Putin je veľmi inteligentný, vyslúžil si pochvalu od Trumpa

SITA  31.12.2016 31.12.2016  

Budúci americký prezident tak reagoval na reakciu svojho ruského náprotivka, ktorý zavrhol odvetu za nové sankcie uvalené vládou Baracka Obama voči Rusku z dôvodu údajného ruského zasahovania do amerických prezidentských volieb.SAN FRANCISCO 31. decembra (WebNoviny.sk) - Novozvolený americký prezident Donald Trump dnes na Twitteri pochválil ruského prezidenta Vladimira Putina za to, že sa zdržal odvety za nové sankcie uvalené vládou Baracka Obama z dôvodu údajného ruského zasahovania do amerických prezidentských volieb.
Trump na sociálnej sieti vyzdvihol Putina: "Vynikajúci ťah zdržať sa (odvety)." Trump dodal: "Vždy som vedel, že je veľmi inteligentný!"
Odporúčame:

Putin amerických diplomatov nevyhostí, pozval ich do Kremľa

Obama uvalil na Rusko nové sankcie, 35 diplomatov musí odísť

Putin v piatok odsúdil nové kolo amerických sankcií proti Rusku, ktorých súčasťou je aj vyhostenie ruských diplomatov z USA. Uviedol však, že Moskva sa nebude mstiť podobným krokom, teda vyhostením amerických diplomatov z Ruska.
Novozvolený šéf Bieleho domu sa vyhýba kritike Putina a spochybnil aj vyhlásenia amerických tajných služieb, že za vlnou hackerských útokov počas americkej prezidentskej kampane stojí Rusko.
Miliardár sa plánuje na budúci týždeň stretnúť s predstaviteľmi amerických tajných služieb, ale povedal, že je už čas na to, aby sa krajina pohla dopredu.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow