1. október 2020. Arnold. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Putin uviedol, ako sa každý človek môže stať 'kúzelníkom'

SITA  31.12.2016 31.12.2016  

Ruský prezident Vladimir Putin poprial národu mier a prosperitu a zdôraznil, že Rusko je veľkým a jedinečným štátom.VLADIVOSTOK 31. decembra (WebNoviny.sk) - Šéf Kremľa Vladimir Putin v dnešnom novoročnom príhovore poprial ruskému národu mier a prosperitu.
"Rok 2016 sa chýli ku koncu. Bol to náročný rok, ale ťažkosti, ktorým sme čelili, nás spojili a umožnili nám odhaliť obrovské zdroje, aby sme sa pohli vpred. Hlavné je to, že veríme v seba, v svoje sily a v svoju krajinu. Pracujeme, úspešne pracujeme a veľa sme toho dosiahli," uviedol ruský prezident.
Putin sa poďakoval aj za "víťazstva a úspechy, za vaše pochopenie a dôveru a za vašu skutočnú a úprimnú starostlivosť o Rusko".
Šéf Kremľa zdôraznil, že Rusko je veľkým a jedinečným štátom. Podľa neho sa každý človek môže stať "kúzelníkom", a to tým, že sa bude s láskou a vďačnosťou starať o svojich rodičov, o deti a rodiny, že bude rešpektovať kolegov v práci, pestovať priateľstvá, brániť pravdu a spravodlivosť, že bude milosrdný a bude pomáhať ľuďom v núdzi.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow