19. október 2018. Kristián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Richard Raši napadol voľby do VÚC na ústavnom súde, žiada prešetriť sčítanie hlasov

 21.11.2017 21.11.2017  

KOŠICE 21. novembra (WebNoviny.sk) – Krajská organizácia strany Smer-SD Košického kraja dnes informovala, že jej kandidát na predsedu KSK za stranu Smer-SD Richard Raši podal v stredu 15. novembra podanie na Ústavný súd SR, ktorým požiadal o prešetrenie sčítania hlasov v regionálnych voľbách regionálnej samosprávy.
Ako informovala krajská organizácia strany Smer-SD, žiadosť o prešetrenie sčítania hlasov bola iniciovaná podnetom jedného z členov okrskovej volebnej komisie, ktorý upozornil na to, že hlasy, ktoré v okrsku získal kandidát za stranu Smer-SD Richard Raši, boli pripísané inému kandidátovi.

Odporúčame:Aktualizované: Tesný súboj o kreslo župana v Košickom samosprávnom kraji vyhral Trnka

Podnet z okrskovej volebnej komisie prišiel tesne pred koncom 10-dňovej lehoty, v rámci ktorej možno podávať námietky voči priebehu volieb a podanie na ústavný súd bolo podané v posledný deň uvedenej lehoty.
Viac k témam: KSK Košický samosprávny kraj, Rastislav Trnka, Richard Raši, Župné voľby do VÚC 2017Zdroj: Webnoviny.sk - Richard Raši napadol voľby do VÚC na ústavnom súde, žiada prešetriť sčítanie hlasov © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow