22. október 2020. Sergej. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Rokovací poriadok ľudí nezaujíma, zhodli sa Kollár a Kotleba

SITA SITA SITA  1.12.2016 1.12.2016  

Poslanci ukončili rokovanie o novele Rokovacieho poriadku NR SR, ktorú do parlamentu vrátil prezident. Hlasovať o jej definitívnej podobe budú v utorok.BRATISLAVA 1. decembra (WebNoviny.sk) – Starý Rokovací poriadok národnej rady je podľa predsedu hnutia Sme rodina Borisa Kollára dobrý a preto by sa koaliční poslanci mali vrátiť k zdravému rozumu.

Ako uviedol v rozprave k prezidentom vrátenému zákonu, v sále počúvajú poslanci stále to isté. "Nikto to už nepočúva. Ľudí to nezaujíma. Chcú zákony, ktoré im pomôžu ľahšie žiť," povedal. Podobný názor mal aj predseda Ľudovej strany Naše Slovensko Marián Kotleba, podľa ktorého rokovací poriadok občanov nezaujíma a rokovanie o ňom je mrhaním

Odporúčame:

Matovič označil Danka za zlodeja, rasistu a chudáčika

Vo štvrtok poslanci ukončili rokovanie o novele Rokovacieho poriadku NR SR, ktorú do parlamentu vrátil prezident. Hlasovať o jej definitívnej podobe budú v utorok. Novelu pripravila skupina poslancov vládnej koalície na čele s predsedom parlamentu Andrejom Dankom, podľa ktorých jej cieľom je zabezpečenie ochrany efektívneho fungovania národnej rady počas jej schôdzí.
Schválený zákon napríklad stanovuje maximálny čas prejavu poslanca v rozprave, zakazuje používanie zvukových, obrazových a zvukovo-obrazových pomôcok, zakazuje vnášať jedlo do rokovacej sály národnej rady.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow