1. október 2020. Arnold. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Sedem mladých migrantov na Vianoce takmer upálilo bezdomovca

SITA  27.12.2016 27.12.2016  

Všetci podozriví pricestovali do Nemecka ako utečenci v období rokov 2014-2016.BERLÍN 27. decembra (WebNoviny.sk) - Prokuratúra v Berlíne iniciovala vydanie zatykačov na siedmich tínedžerov a mladých mužov, šesť Sýrčanov a jedného Líbyjčana vo veku 15-21 rokov, ktorí sú podľa polície podozriví z pokusu o vraždu, konkrétne z pokusu o upálenie spiaceho bezdomovca v priebehu noci na Prvý sviatok vianočný.
Odporúčame:

Pápež vyzval Európanov na väčšiu pohostinnosť k utečencom

Hovorkyňa berlínskej prokuratúry Karin Müllerová informovala, že vyšetrujúci sudca by o návrhoch mal z väčšej časti rozhodnúť ešte v utorok. Terč útoku vyviazol bez zranení, bezdomovca totiž okamžite uhasili okoloidúci.
Šiesti z podozrivých sa po zverejnení fotografií a videozáznamov z dejiska činu prihlásili na polícii v priebehu Druhého sviatku vianočného, ostatného z nich zadržali muži zákona v utorok v skorých ranných hodinách.
Všetci podozriví pricestovali do Nemecka ako utečenci v období rokov 2014-2016. Iba dvaja z nich sú plnoletí, za hlavného podozrivého je považovaný 21-ročný mladík.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow