24. september 2020. Ľuboš, Ľubor. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Sezónu otvárajú ďalšie tri lyžiarske strediská

SITA  26.12.2016 26.12.2016  

Väčšina stredísk má dobré alebo veľmi dobré podmienky.BRATISLAVA 26. decembra (WebNoviny.sk) - Lyžiarsku sezónu v pondelok otvárajú v ďalších strediskách, a to v Krpáčove, Oravskom Podzámku a Ski Vitanovej. Ako agentúru SITA informovala Ľubica Styková zo spoločnosti SITOUR, priaznivci zimných športov môžu v týchto dňoch využiť zjazdovky vo viac ako 70 strediskách.
"Napriek miernemu otepleniu sú svahy zjazdné dobre až veľmi dobre, výška snehu dosahuje na väčšine z nich 30 až 50 cm. Snehová vrstva je tvorená najmä technickým snehom," informovala Styková. Do 30 centimetrov snehu hlási Chopok juh – Srdiečko, Donovaly – Nová hoľa, Poráč-Brodok, Bezovec a Malinô Brdo.
O desať centimetrov viac, 40 cm, je v Ski Zábave – Hruštín, na Plejsoch a v Drienici. Remata hlási 70 až 80 cm snehu, 60 cm hlási Valčianska dolina, Salamandra resort a Tále. Pol metra má Monkova dolina, Kubašok – Spišské Bystré, Čičmany alebo Štrbské Pleso. Všetky strediská sú v dennom režime, 30 percent z nich ponúka aj večerné lyžovanie.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow