30. september 2020. Jarolím. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Školákom sa začínajú prázdniny, doma budú vyše dva týždne

SITA  22.12.2016 22.12.2016  

V piatok sa začínajú vianočné prázdniny, vyučovanie sa pre žiakov základných a stredných škôl opäť začne v pondelok 9. januára.BRATISLAVA 22. decembra (WebNoviny.sk) - Žiaci základných a stredných škôl budú mať viac ako dva týždne voľna. Vianočné prázdniny sa im začínajú v piatok 23. decembra. Školské vyučovanie sa začne v pondelok 9. januára. Informovalo o tom ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu na svojej internetovej stránke.
Žiaci základných a stredných škôl majú v tomto školskom roku 188 vyučovacích dní. Po vianočných prázdninách nasledujú polročné prázdniny. Deň voľna po tom, čo si preberú polročné vysvedčenia, si užijú 3. februára. Jarné prázdniny odštartujú vo februári v Bratislavskom, Nitrianskom a Trnavskom kraji, od 20. do 24. februára.
Ďalší týždeň ostanú doma školáci z Banskobystrického, Žilinského a Trenčianskeho kraja, ktorí budú mať voľno od 27. februára do 3. marca. Napokon sa jarných prázdnin dočkajú aj žiaci z Košického a Prešovského kraja, ktorým sa začínajú jarné prázdniny od 6. do 10. marca. Poslednými prázdninami pred dvojmesačným letným voľnom sú veľkonočné prázdniny. Tie budú od 13. do 18. apríla.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow