16. január 2021. Kristína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Slovák po hádke vo Viedni napadol Inda kuchynským nožom

SITA SITA SITA  2.12.2016 2.12.2016  

Slovák zaútočil kuchynským nožom so sedemcentimetrovou čepeľou na indického občana a spôsobil mu zranenia v bedrovej oblasti. VIEDEŇ 2. decembra (WebNoviny.sk) - Dvojica Slovákov vo veku 32 a 33 rokov, ako aj 22-ročný Rakúšan a 20-ročný Ind sa vo štvrtok večer dostali do sporu v jednom z vozňov viedenskej rýchlodráhy. Keď muži vystúpili, konflikt eskaloval v štvrti Floridsdorf. Starší zo Slovákov tam zaútočil kuchynským nožom so sedemcentimetrovou čepeľou na indického občana a spôsobil mu zranenia v bedrovej oblasti.
Najmladší zo štvorice sa bránil dreveným predmetom, ktorým Slováka zranil na hlave.Najstaršieho zo štvorice ambulantne ošetrili v nemocnici, najmladšieho s bodným zranením hospitalizovali, Ind však nebol v ohrození života.
Polícia zadržala dvoch z mužov, ktorí sú vo vyšetrovacej väzbe, uviedol policajný hovorca Paul Eidenberger. Podľa neho početní svedkovia konfliktu na mieste vierohodne obvinili z činu oboch Slovákov. Spomínaný nôž sa našiel u staršieho z dvojice. Dôvod konfliktu nie je stále známy.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow