24. september 2020. Ľuboš, Ľubor. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Smer podľa Tomáša môže trpieť únavou materiálu

SITA  8.1.2017 8.1.2017  

Podľa mediálneho poradcu premiéra Erika Tomáša sa trend poklesu preferencií Smeru nepotvrdil.
BRATISLAVA 8. januára (WebNoviny.sk) – Smer-SD podľa mediálneho poradcu premiéra Erika Tomáša môže trpieť únavou materiálu. Ako Tomáš povedal v rozhovore pre agentúru SITA, Smer-SD je vo vláde dlho, urobil aj chyby.
"Navyše tu môže byť aj prirodzená únava materiálu. Som však presvedčený, že Smer-SD je základom politickej stability na Slovensku a stále má čo ponúknuť," povedal Tomáš s tým, že v roku 2017 Smer-SD príde s ďalším veľkým balíkom sociálnych opatrení. "Bude to Rok akcie. Tešiť sa môžu mladé rodiny, dôchodcovia či pracujúci ľudia," vyhlásil.
Podľa Tomáša sa trend poklesu preferencií Smeru nepotvrdil. "Jeden jediný prieskum ukázal v poslednom období pokles preferencií Smeru. Ďalšie tri naopak potvrdili, že preferencie sú stabilné. Mrzí má, že média venovali veľkú pozornosť prvému prieskumu, ale ďalším trom už len okrajovú. Čiže trend sa nepotvrdil, ale my sme sa samozrejme neuspokojili a ideme tvrdo pracovať ďalej," zdôraznil Tomáš.
Tomáš okrem toho, že je poradcom predsedu vlády, bol zvolený aj za poslanca NR SR. Na začiatku volebného obdobia pôsobil ako štátny tajomník na ministerstve školstva. Funkcie sa však vzdal a ujal sa mandátu poslanca parlamentu.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow