27. september 2020. Cyprián. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Smer-SD ako kandidáta na župana v Žiline testuje Podmanického

 14.3.2017 14.3.2017  

BRATISLAVA 14. marca (WebNoviny.sk) – Smer-SD v Žilinskom kraji testuje v prieskumoch verejnej mienky ako kandidáta na župana nielen súčasného predsedu samosprávneho kraja Juraja Blanára.

Odporúčame:Marian Kotleba má ďalšieho súpera v župných voľbách

Podľa informácií agentúry SITA Smer v prieskumoch zisťoval medzi ľuďmi, či by za župana volili poslanca NR SR Jána Podmanického, ktorý je zároveň starostom kysuckej obce Stará Bystrica, a tiež súčasného podpredsedu Žilinského samosprávneho kraja Jozefa Štrbu. Oboch si testoval v konkurencii poslancov NR SR Eriky Jurinovej (OĽaNO), Dušana Titela (SNS) a Igora Janckulíka (Most-Híd).

Odporúčame:Kusý oznámil kandidatúru na post bratislavského župana

Blanár je na čele žilinského kraja od roku 2005. V decembri 2016 bol zvolený za podpredsedu Smeru. Dovtedy viedol žilinskú krajskú organizáciu strany. V tejto funkcii ho má nahradiť Podmanický. Podľa informácií agentúry SITA podporu pre znovuzvolenia Blanára zisťoval Smer v prieskume v januári.
Viac k témam: Ján Podmanický, Juraj Blanár, ŽSK Žilinský samosprávny kraj, župné voľby, Župné voľby VÚC 2017Zdroj: Webnoviny.sk - Smer-SD ako kandidáta na župana v Žiline testuje Podmanického © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow