29. september 2020. Michal, Michaela. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Špinavé protislovenské prostitútky, útočil Fico na novinárov

SITA SITA SITA  23.11.2016 23.11.2016  

To, čo sa deje posledné dni, nie je náhoda, ale cielený útok proti úspešnému slovenskému predsedníctvu a ministrovi Lajčákovi, reaguje premiér Fico na kauzu o podozreniach pri príprave slovenského predsedníctva.BRATISLAVA 23. novembra (WebNoviny.sk) – Premiér Robert Fico sa v stredu zastal ministra zahraničných vecí Miroslava Lajčáka. Jeho rezort čelí kritike po zverejnení informácií bývalej zamestnankyne rezortu Zuzany Hlávkovej o príprave niektorých podujatí slovenského predsedníctva. Hlávková upozornila na niektoré veci, ktoré pokladá za netransparentné a podozrivé.
Odporúčame:

Robili sa na Lajčákovom ministerstve pochybné zákazky?

Matovič vyzval Lajčáka, aby zverejnil výdavky svojho rezortu

Evka sa na snemoch nepodieľala, reaguje Smer na obvinenia

Fico vyhlásil, že médiá na dennej báze klamú a poškodzujú slovenské predsedníctvo, ale on bude chrániť dobrú povesť nášho predsedníctva, ktoré je podľa neho hodnotené pozitívne. Premiér v tejto súvislosti kritizoval médiá, že neinformujú, ale bojujú s vládou. Niektorí z vás sú špinavé protislovenské prostitútky, vyhlásil ďalej v tejto súvislosti Fico na adresu novinárov.
Premiér ďalej uviedol, že to, čo sa deje posledné dni, nie je náhoda, ale cielený útok proti úspešnému slovenskému predsedníctvu a ministrovi Miroslavovi Lajčákovi. Nie je možné, aby na princípe jedna baba povedal sa robili príbehy, ktoré sa nezakladajú na pravde a aby sa ignorovali stanoviská, ktoré hovoria o niečom inom, dodal premiér.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow