11. júl 2020. Milota. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Spolujazdkyňa neprežila čelnú zrážku Hondy s nákladiakom

SITA SITA SITA  24.11.2016 24.11.2016  

Na vjazde do Žiliny v smere od Martina sa stala tragická dopravná nehoda.BRATISLAVA 24. novembra (WebNoviny.sk) - Tragická dopravná nehoda sa stala vo štvrtok ráno na ceste I/18 na vjazde do Žiliny v smere od Martina. Z doposiaľ presne nezistených príčin 30-ročný vodič jazdiaci na vozidle Honda Accord v smere od Martina do Žiliny prešiel do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s protiidúcim nákladným vozidlom Iveco, ktoré viedol 44-ročný vodič.
Pri dopravnej nehode na mieste vyhasol život 29-ročnej spolujazdkyne sediacej na zadnom sedadle vo vozidle Honda. Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa žilinskej krajskej polície Jana Balogová, vodič Hondy utrpel zranenia presne nezisteného rozsahu a previezli ho do nemocnice.
Vodič nákladného auta vyviazol bez zranení, dychová skúška u neho požitie alkoholických nápojov nepotvrdila. U vodiča osobného vozidla bol nariadený odber krvi. Škodu na vozidlách odhadli na približne 10-tisíc eur. Prípad prevzal vyšetrovateľ, okolnosti dopravnej nehody sú naďalej predmetom vyšetrovania.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow