19. marec 2019. Jozef. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Študenti súkromnej školy sa predávkovali neznámou drogou, niektorí sú v kritickom stave

 22.2.2018 22.2.2018  

GOLD COAST 22. februára (WebNoviny.sk) - Na súkromnej strednej škole v Austrálii sa v stredu predávkovalo sedem študentov vo veku 14 až 15 rokov. Päť z nich je naďalej v nemocnici a dvoch do 24 hodín prepustili.
Podľa polície sú niektorí z hospitalizovaných tínedžerov v kritickom stave. Univerzitná nemocnica v meste Gold Coast odmietla zverejniť ich počet, no zároveň informovala, že sa ich stav postupne zlepšuje.
Chlapcov odviezli do nemocnice, keď si zamestnanci St. Stephen's College v stredu popoludní všimli, že sú pod vplyvom drog a ich stav sa zhoršuje.

Odporúčame:Dekriminalizácia drog nebude, národniari nesúhlasili s návrhom na koaličnej rade

Policajný detektív Greg Aubort informoval, že študenti požili drogu v práškovej forme, ktorá "nie je klasickou ilegálnou látkou". Bližšie ju však nešpecifikoval. Polícia v súčasnosti vyšetruje, ako sa chlapci k látke dostali, koľko si jej vzali i to, či ju môžu mať ešte ďalší študenti.
Viac k témam: Austrália, drogy, krimi, polícia, študentiZdroj: Webnoviny.sk - Študenti súkromnej školy sa predávkovali neznámou drogou, niektorí sú v kritickom stave © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow