24. január 2019. Timotej. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Svojich 13 detí pripútali reťazami k posteliam, polícia ich našla vyhladované a utýrané

 18.1.2018 18.1.2018  

LOS ANGELES 18. januára (WebNoviny.sk) - Starí rodičia 13 vyhladovaných a týraných súrodencov uviedli, že rodina ich syna im pripadala zdravá a šťastná, keď ju pred šiestimi rokmi naposledy navštívili v Kalifornii.
Betty a James Turpinovci z Princetonu v Západnej Virgínii tvrdia, že ostali v šoku, keď sa dozvedeli o zatknutí svojho syna Allena Turpina a jeho manželky. Pre americké médiá povedali, že ich vnúčatá sa navzájom oslovovali "zlatíčko", keď ich navštívili v ich predchádzajúcom dome v kalifornskom meste Murrieta. Žiadne im pritom nepripadalo podvyživené. Podľa Betty Turpinovej mal jej syn toľko detí, pretože tak chcel Boh.
Americká polícia zatkla v meste Perris východne od Los Angeles rodičov, ktorí v dome väznili 13 svojich detí. Úrady zalarmovalo v nedeľu 17-ročné dievča, ktorému sa podarilo z domu hrôzy ujsť. Bolo pritom v takom zlom stave, že polícia odhadovala jeho vek na desať rokov.

Odporúčame:Polícia zabila siedmich ľudí, streľbou chcela rozohnať protestujúci dav

V dome našli policajti v zúbožených a špinavých podmienkach ďalších 12 osôb, ktoré vyzerali byť maloleté, v skutočnosti však sedem z nich malo už 18 až 29 rokov. Niektoré boli pripútané k posteliam reťazami. Najmladšie dieťa malo len dva roky. Všetkých previezli do nemocníc na ošetrenie.
Päťdesiatsedemročný David Allen Turpin a 49-ročná Louise Anna Turpinová by mali vo štvrtok prvý raz predstúpiť pred sudcu. Budú čeliť obvineniam zahŕňajúcim mučenie a ohrozenie detí.
Viac k témam: polícia, týranie, USA, vyhladované detiZdroj: Webnoviny.sk - Svojich 13 detí pripútali reťazami k posteliam, polícia ich našla vyhladované a utýrané © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow