27. jún 2019. Ladislav/Ladislava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Teploty klesli hlboko pod bod mrazu

SITA  12.1.2017 12.1.2017  

Nafta OMV MaxxMotion Diesel vás udrží v pohybe.
Zima s teplotami hlboko pod bodom mrazu je tu. Predpovede počasia hovoria o veľmi nízkych teplotách aj v najbližších dňoch. Počas dlhých období s chladným počasím si treba viac všímať vlastnosti paliva, aby sa zabezpečilo optimálne zapaľovanie a spoľahlivá jazda. Tento problém vyrieši tankovanie OMV MaxxMotion Diesel. Vysokovýkonné palivo MaxxMotion Diesel sľubuje spoľahlivé štartovanie motora v akýchkoľvek zimných podmienkach.
Počas zimy si treba viac všímať vlastnosti paliva. Len tak možno zaručiť optimálne štartovanie a spoľahlivú jazdu. OMV MaxxMotion Diesel je vysokokvalitné palivo, vyvinuté v Rakúsku inovačným tímom OMV, ktoré zaistí vynikajúci výkon motora za akýchkoľvek zimných podmienok. Ak sa budete držať tipov OMV pre chladné počasie, tak potom je pripraviť auto na zimu hračka:
1.Natankujte OMV MaxxMotion Diesel, aby motor bežal spoľahlivo.
2.Skontrolujte ochranný náter podvozku auta. Aby ste predišli korozívnym účinkom soli, zvoľte si umývací program OMV Top Wash, ktorý čistí auto aj zospodu.
3.Použite nemrznúcu chladiacu kvapalinu i kvapalinu do ostrekovačov. OMV CARISTAL čistič skla a ochrana proti mrazu spomalí formovanie ľadu na čelnom skle a udržiava trysky ostrekovačov funkčné. V zime potrebujete čistý výhľad.
4.Pravidelne čistite čelné sklo aj zvnútra, aby ste predišli zahmlievaniu.
5.Skontrolujte svoju zimnú výbavu – škrabku, ručnú kefu, štartovacie káble, deky, reťaze a podobne – a majte ich poruke. Niečo vám chýba? Novú súpravu si môžete zadovážiť na svojej miestnej čerpacej stanici OMV.
6.Ak sa dá, parkujte svoje auto v noci v garáži alebo pod prístreškom. To zabráni vrstveniu ľadu na oknách vášho auta.
Informácie o spoločnosti:
OMV Slovensko, s.r.o.
Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. OMV Slovensko sídli v Bratislave a s 91 čerpacími stanicami má na Slovensku 18 % podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčnými centrami služieb - čerpacími stanicami pre ľudí i vozidlá. Zákazníci OMV majú k dispozícii palivá, mazivá i umývacie služby; 60 obchodov VIVA navyše ponúka ľahké jedlá, občerstvenie a širokú škálu ďalších služieb. Spoločnosť OMV Slovensko priamo zamestnáva 180 ľudí a prostredníctvom svojej siete čerpacích staníc vytvorila 966 pracovných miest.
Viac informácií nájdete na www.omv.sk.

OMV Aktiengesellschaft

S predajmi v rámci skupiny 23 miliárd eur a 24 100 zamestnancami v roku 2015 je OMV Aktiengesellschaft najväčšou obchodovateľnou priemyselnou spoločnosťou Rakúska. Prieskumný a produkčný segment má silné postavenie v Rakúsku, Rumunsku, Severnom mori, Blízkom východe a v Afrike a rozširujúce sa medzinárodné portfólio. Denná produkcia v roku 2015 bola približne 303-tisíc barelov denne. OMV prevádzkuje aj sieť plynovodov v Rakúsku a plynové zásobníky v Rakúsku a Nemecku. V segmente rafinácie má OMV ročnú kapacitu rafinácie na úrovni 17,8 milióna ton a ku koncu roka 2015 prevádzkovala približne 3800 čerpacích staníc v 11 krajinách. V roku 2015 dosiahol objem predaja plynu 110 TWh.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow