18. január 2021. Bohdana. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Tínedžera zatkli za znásilnenie a vraždu študentky

SITA SITA SITA  3.12.2016 3.12.2016  

Afganec prišiel do Nemecka vlani ako neplnoletá osoba bez sprievodu dospelého.BERLÍN 3. decembra (WebNoviny.sk) - Nemecké úrady v sobotu oznámili, že zatkli 17-ročného Afganca, ktorý prišiel do krajiny vlani ako neplnoletá osoba bez sprievodu dospelého, a to pre podozrenie zo znásilnenia a zavraždenia 19-ročnej univerzitnej študentky v októbri v meste Freiburg na juhozápade Nemecka.
Prokurátor Dieter Inhofer vo Freiburgu dnes uviedol, že dospievajúceho žiadateľa o azyl identifikovali ako podozrivého na základe videozáznamu z dopravnej kamery, nainštalovanej neďaleko miesta činu. Inhofer povedal, že vzorky DNA odobraté z miesta činu patria práve spomínanému chlapcovi a sú teda dôkazových materiálom. Tínedžer žil v oblasti mesta s rodinou.
Tínedžer mal veľmi osobitý účes a farbu vlasov, ktoré sa zhodovali s vlasmi nájdenými na mieste činu. Išlo konkrétne o dlhé čierne vlasy s blond pramienkami objavenými v kríkoch s tŕňmi. Študentka, na bicykli, zmizla cestou domov z večierka v skorých ranných hodinách 16. októbra. Jej telo na našlo v rieke v ten deň neskôr. Podozrivý zatiaľ nedal žiadne vyhlásenie. Úrady sa snažia zistiť, či sa tínedžer a mladá žena navzájom poznali.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow