19. január 2021. Drahomíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Tomáš: Politická korektnosť sa zo slovníka Fica bude strácať

SITA  3.1.2017 3.1.2017  

Erik Tomáš naposledy premiérovi Ficovi radil po tom, čo opozičná SaS atakovala uhoľnú elektráreň v Novákoch.BRATISLAVA 3. januára (WebNoviny.sk) – Politická korektnosť sa zo slovníka premiéra Roberta Fica bude podľa jeho mediálneho poradcu Erika Tomáša vytrácať stále viac a viac. "V politike je dlho a dlho je už aj lídrom. Môže si teda dovoliť pomenovávať veci otvorenejšie," povedal Tomáš v rozhovore pre agentúru SITA.
Tomáš má pocit, akoby sme sa ocitli v mediálnom umelom svete, ktorý je však vzdialený od reality. "Musíme ešte viac počúvať ľudí, pomenovávať veci pravými slovami a tomu prispôsobovať svoju politiku. Len tak sa vieme popasovať s vlnou extrémizmu, ktorá v poslednom období neuveriteľne mohutne," uviedol.
Odporúčame:

Slováci sa v prieskume vyjadrili k výroku Fica o Rómoch

Andrej Danko priblížil, čo spája koaličnú trojku

Tomáš diskutuje s Ficom prakticky každý deň. "Asi poslednou väčšou akciou bolo nastavenie a prezentácia témy ochrannej ruky premiéra nad baníkmi po tom, čo opozičná SaS atakovala uhoľnú elektráreň v Novákoch," povedal s tým, že vo vianočnom období medzi sviatkami politické aktivity utlmujú, aby verejnosti dopriali pokoj.
Fico navštívil bane v Novákoch 17. decembra, deň po tom, čo SaS podala v súvislosti so spustením prevádzky tretieho bloku nováckej tepelnej elektrárne trestné oznámenie na neznámeho páchateľa. Fico aktivity liberálov označil za útok proti baníctvu na Slovensku.
Tomáš okrem toho, že je poradcom predsedu vlády, bol zvolený aj za poslanca NR SR. Na začiatku volebného obdobia pôsobil ako štátny tajomník na ministerstve školstva. Funkcie sa však vzdal a ujal sa mandátu poslanca parlamentu.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow