25. september 2018. Vladislav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Tretí potomok britského princa Williama a jeho manželky Catherine by sa mal narodiť v apríli

 17.10.2017 17.10.2017  

LONDÝN 17. októbra (WebNoviny.sk) - Britský princ William a jeho manželka Catherine by mali privítať na svete ďalšieho potomka v apríli. Dnes o tom informoval Kensingtonský palác, ktorý v septembri potvrdil, že dvojica očakáva tretie dieťa.
Zároveň tiež oznámil, že tak ako počas predošlých dvoch tehotenstiev trpí Catherine nadmerným dávením (hyperemesis gravidarum).

Odporúčame:William a Catherine dostali za polonahé fotografie odškodné 100-tisíc eur

Catherine a William sa zoznámili v roku 2001 na univerzite v Škótsku. Pár tvoria od roku 2003. Zásnuby sa konali v októbri 2010, princ svojej nastávajúcej daroval 18-karátový zafírový prsteň, ktorý patril jeho matke.
Svadba roka, ako ju označili médiá, sa konala 29. apríla 2011. Ženích navliekol neveste na prst obrúčku z waleského zlata, ktoré darovala svojmu vnukovi kráľovná Alžbeta II. krátko po jeho zásnubách.
Dvojicu sobášila hlava anglikánskej cirkvi - arcibiskup z Canterbury Rowan Williams. Ich prvorodený syn George Alexander Louis prišiel na svet 22. júla 2013. Druhorodená dcéra Charlotte Elizabeth Diana sa narodila 2. mája 2015.
Viac k témam: potomok, Princ William, vojvodkyňa CatherineZdroj: Webnoviny.sk - style="text-decoration: underline">Tretí potomok britského princa Williama a jeho manželky Catherine by sa mal narodiť v apríli © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow