26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Trump bude v Bielom dome sám, rodina príde za ním

NextFuture NextFuture NextFuture  21.11.2016 21.11.2016  

Manželka Melania Trumpová a desaťročný syn Barron sa presťahujú, až keď sa skončí školský rok. WASHINGTON 21. novembra (WebNoviny.sk) - Novozvolený americký prezident Donald Trump v nedeľu povedal, že sa čoskoro presťahuje do Bieleho domu, ale manželka a syn za ním prídu až na konci školského roka, informovala agentúra AP. Trump hovoril s novinármi vo svojom golfovom klube v Bedminsteri v New Jersey, kde mal v nedeľu rad súkromných schôdzok s potenciálnymi členmi svojej novej vlády.
Povedal tam, že bude žiť v Bielom dome a manželka Melania Trumpová a desaťročný syn Barron sa presťahujú, "len čo sa skončí škola". Trump v súčasnosti žije s manželkou a synom v strešnom apartmáne výškovej budovy Trump Tower v New Yorku. Jeho syn Barron v tomto meste navštevuje súkromnú školu. Noviny The New York Post v nedeľu oznámili, že Trumpova manželka a syn sa nebudú súčasne s ním sťahovať do Washingtonu.

Trump nie je prvým novodobým prezidentom, ktorý príde do Bieleho domu s deťmi v školskom veku. Keď sa funkcie ujímal prezident Barack Obama, jeho dcéry Sasha a Malia mali desať a sedem rokov. Keď prišiel do Bieleho domu prezident Bill Clinton, jeho dcéra Chelsea mala 12 rokov. Všetky tri prezidentské dievčatá sa presunuli do prezidentského sídla počas školského roka a navštevovali súkromnú školu Sidwell Friends vo Washingtone, uviedla AP.
Trump od svojho víťazstva v prezidentských voľbách trávi väčšinu svojho času v Trump Toweri, čo si vynútilo rozsiahle bezpečnostné opatrenia v okolí tejto luxusnej budovy - vrátane využitia psov cvičených na vyhľadávanie bômb, vytvorenia bezpečnostných kontrolných bodov a policajných barikád.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow