17. január 2019. Nataša. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Trump má na Obamu ťažké srdce, odpočúval jeho telefonáty?

 5.3.2017 5.3.2017  

PALM BEACH 5. marca (WebNoviny.sk) - Americký prezident Donald Trump obvinil Baracka Obamu, že počas vlaňajších volieb nariadil, aby mu odpočúvali telefón. Napísala o tom v nedeľu agentúra AP s tým, že súčasný šéf Bieleho domu svoje tvrdenie nepodložil nijakými dôkazmi.
Hovorca bývalého prezidenta Kevin Lewis však označil podľa agentúry Reuters toto Trumpovo tvrdenie ako "jednoducho nepravdivé".
Trump v sérii svojich nazlostených tweetov zo sobotného rána naznačil, že jeho predchodca v Bielom dome stojí za politicky motivovaným sprisahaním s cieľom rozvrátiť jeho predvolebnú kampaň. Toto Trumpovo tvrdenie sa však nestretlo s príliš pozitívnym ohlasom ani u republikánov, ani u demokratov, poznamenáva AP.
Trumpov prejav v Kongrese zo začiatku tohto týždňa bol všeobecne kladne prijatý, ale tieto víkendové tweety odrážajú prezidentovu rastúcu frustráciu z kolotoča obvinení ohľadne vzťahov jeho poradcov s Ruskom, ktoré prešetruje FBI, ako aj z neschopnosti jeho tímu odolať im a vyvrátiť ich, analyzuje AP.
Viac k témam: Barack Obama, donald trump, odpočúvanie telefonátov, USAZdroj: Webnoviny.sk - Trump má na Obamu ťažké srdce, odpočúval jeho telefonáty? © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow