19. september 2020. Konštantín. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Trump republikánom: Vrátime moc americkému ľudu

SITA  27.1.2017 27.1.2017  

Americký prezident Donald Trump v prejave pred republikánskymi kongresmanmi spomenul tiež viacero hlavných tém svojej kampane.WASHINGTON 27. januára (WebNoviny.sk) - Politické opatrenia zavádzané Donaldom Trumpom budú najviac prospešné bežným ľuďom. Nová hlava štátu to vo štvrtok vyhlásila v prejave pred republikánskymi kongresmanmi, ktorí sa zišli na výročnom zjazde vo Filadelfii.
Moc z Washingtonu bude teraz podľa Trumpa presunutá späť Američanom. "Sme tu teraz, pretože desiatky miliónov Američanom do nás vložili svoje nádeje, že presunieme moc z Washingtonu a vrátime ju späť ľuďom," vyhlásil.Trump znova zopakoval množstvo vyjadrení a odkazov, ktoré sa tiahli celou jeho predvolebnou kampaňou.
Odporúčame:

Krajina bez hraníc nie je podľa Trumpa krajinou

Múr na hraniciach s Mexikom chce Trump postaviť čo najskôr

S jeho novou vládou prichádza napríklad príležitosť na efektívnu zmenu prístupu niektorých krajín k USA, povedal. "Nastal čas, aby niekto bojoval za našu krajinu a nenechal nikoho, aby nás viac zneužíval. Svet nás zneužíval mnoho rokov. Toto sa viac nebude diať," uviedol šéf Bieleho domu.
Prezident ďalej prešiel zoznamom výnosov, ktoré už stihol od svojej piatkovej inaugurácie podpísať a ktoré podpíše v nasledujúcich hodinách a dňoch. Spomenul tiež viacero hlavných tém svojej kampane.Miliardár a realitný magnát Trump sa tiež dotkol medzinárodnej agendy.
Zdôraznil, že počas piatkovej schôdzky s britskou premiérkou Theresou Mayovou bude jednou z hlavných tém obchod. Vzhľadom na to, že Trumpovi Senát ešte neodsúhlasil nominatna na ministra obchodu, bude prezident s Mayovou rokovať sám. Táto skutočnosť je podľa Trumpa "v poriadku".
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow