18. január 2021. Bohdana. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Trump: Twitter budem ako prezident používať opatrnejšie

SITA SITA SITA  13.11.2016 13.11.2016  

Sociálne médiá majú podľa Trumpa veľkú silu, väčšiu ako peniaze. NEW YORK 13. novembra (WebNoviny.sk) - Novozvolený americký prezident Donald Trump prisľúbil, že po nástupe do Bieleho domu bude zdržanlivejší pri používaní mikroblogovacej siete Twitter. Uviedol to v rozhovore pre televíziu CBS, v ktorom priznal aj veľký vplyv sociálnych sietí na predvolebnú kampaň.

"Budem veľmi opatrný - ak ho teda (Twitter) vôbec budem používať," vyhlásil Trump. Jeho mikroblogy na Twitteri sleduje viac ako 14 miliónov ľudí. Sociálne siete označil Trump za vplyvný nástroj v predvolebnej kampani. "Je to moderná forma komunikácie. Niet sa za čo hanbiť," vyhlásil.
Sociálne médiá majú podľa Trumpa veľkú silu, väčšiu ako peniaze. Konštatoval, že do istej miery to dokázal aj on vo svojej kampani. Denník The New York Times informoval, že pred voľbami Trumpovi jeho poradcovia nedovoľovali prispievať do vlastného osobného konta na Twitteri po tom, ako časť ľudí svojimi príspevkami pobúril, urazil či znechutil. Trumpov štáb však túto informáciu nepotvrdil.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow