26. apríl 2019. Jaroslava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Trumpova vnučka Arabella spievala po čínsky, video je hitom

SITA  3.2.2017 3.2.2017  

Trumpova dcéra Ivanka a jej dcérka, Arabella Kushnerová, sa v stredu 1. februára zúčastnili na oslavách čínskeho nového roka na čínskom veľvyslanectve vo Washingtone.PEKING 3. februára (WebNoviny.sk) - Video vnučky Donalda Trumpa spievajúcej v čínštine je hitom na čínskych sociálnych sieťach práve v období, keď ľudia komentujú aj skutočnosť, že prezident USA neposlal Číňanom oficiálny pozdrav k lunárnemu novému roku. Dosiaľ to však Trumpovi predchodcovia v Bielom dome robievali.
Trumpova dcéra Ivanka a jej dcérka, Arabella Kushnerová, sa v stredu 1. februára zúčastnili na oslavách čínskeho nového roka na čínskom veľvyslanectve vo Washingtone.
Odporúčame:

Škripek sa stal obeťou Trumpovho biča na cudzincov

Proti zlým 'hombres' vyšlem vojakov, pohrozil Trump Mexiku

Obmedzenia moslimov podľa Trumpa fungujú a budú ešte horšie

Arabella sa učí čínštinu

Ivanka neskôr zverejnila video zachytávajúce päťročnú Arabellu, ako spieva a hrá sa s tradičnou čínskou bábkou - na veľké potešenie užívateľov čínskych sociálnych médií. "Ivanka nie je ako jej otec. Aspoň ona a jej dcéra majú priateľské úmysly," napísal jeden užívateľ na čínskej platforme Sina. Arabella sa učí čínštinu a aj jej vlaňajšie video, kde recituje starovekú čínsku báseň, sa rýchlo šírilo medzi čínskymi užívateľmi sociálnych médií.
Avšak títo užívatelia a čínske štátne médiá si všimli tiež to, že Trump neposlal oficiálny pozdrav čínskemu ľudu k novému roku, ako to zvykli robiť jeho predchodcovia Barack Obama a George W. Bush.

Trump má s Čínou napäté vzťahy

Čínsky štátny denník Global Times vo štvrtok napísal, že "Trump neposlal pozdrav k lunárnemu novému roku, čo vyvoláva obavy o čínsko-americké vzťahy"."Niektorí čínski užívatelia internetu mali pocit, že Trump je neúctivý, keď neposlal pozdrav," dodal denník.
Trump má s Čínou napäté vzťahy od svojho januárového nástupu k moci. Prezident USA obvinil Čínu z pokusu manipulovať svojou menou a pohrozil, že zvýši clo na čínsky dovozový tovar.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow