22. október 2020. Sergej. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

USA zasiahli snehové búrky a mráz, vyžiadali si ľudské obete

SITA  18.12.2016 18.12.2016  

Najväčšia nehoda sa zrejme stala v sobotu okolo piatej hodiny rannej v Baltimore, kde zišiel z diaľnice kamión prevážajúci benzín a explodoval.WASHINGTON 18. decembra (WebNoviny.sk) - Zimné snehové búrky, mrznúci dážď a mráz až do špiku kostí zasiahli v sobotu strednú časť a východné pobrežie Spojených štátov.
Teploty podľa televízie NBC klesli miestami až na mínus 15 stupňov Celzia. Na ľadových cestách došlo k stovkám dopravných nehôd, mráz a sneženie skomplikovali aj leteckú dopravu a obmedzili vianočné nákupy Američanov.
Odporúčame:

Obama: Zodpovednosť za hrôzu v Aleppe nesú Asad, Rusi a Irán

Dopravné nehody na šmykľavých cestách si vyžiadali najmenej šesť ľudských životov a polícia vyšetruje niekoľko ďalších nehôd s mŕtvymi, či na nich nemalo svoj podiel počasie.
Najväčšia nehoda sa zrejme stala v sobotu okolo piatej hodiny rannej v Baltimore, kde zišiel z diaľnice kamión prevážajúci benzín a explodoval. Pri hromadnej zrážke 55 vozidiel na Medzištátnej ceste číslo 98 zomreli dvaja ľudia, uviedol šéf požiarnikov v Baltimore City Roman Clark. Zdravotníci v nemocniciach ošetrili zranenia vrátane zlomených kostí a rozbitej hlavy takmer 20 ľuďom.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow