21. november 2018. Elvíra. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

V Indii zablúdil vlak, cestujúci sa zobudili úplne inde ako plánovali

 23.11.2017 23.11.2017  

BRATISLAVA 23. novembra (WebNoviny.sk) - V Indii v noci z utorka na stredu zablúdil vlak a prešiel viac ako 160 kilometrov v nesprávnom smere. Asi 1 500 cestujúcich z Dillí sa o štvrtej nadránom dozvedelo, že vlak sa nachádza v úplne inom indickom štáte, než do akého mal smerovať.
"Vlak vyrazil o desiatej večer a krátko po polnoci prišiel do mesta Mathura v štáte Uttarpradéš. Ale okolo štvrtej nadránom sme si uvedomili, že vlak sa nachádza v štáte Madhjapradéš, kde vôbec nemal byť," povedal médiám jeden z cestujúcich.

Odporúčame:Mladík vbehol pred idúci vlak, rušňovodič nedokázal zrážke zabrániť

Britská BBC pripomína, že nejde o prvý raz, keď vlak v Indii zablúdil. V roku 2011 sa napríklad vyše tisíc cestujúcich vo vlaku, ktorý mal smerovať z Tirupati do Váránasí v štáte Uttarpradéš, ocitlo neplánovane v štáte Ándhrapradéš.
Vlak sa im podarilo zastaviť v mestečku vzdialenom 260 kilometrov od pôvodného cieľa, kde cestujúci vzali útokom železničnú stanicu a dožadovali sa od kompetentných vysvetlenia.
Pred necelým týždňom zas rušňovodičovi v juhoindickom štáte Karnataka ušla lokomotíva a dostihol ju až po 13-kilometrovej naháňačke, ktorú absolvoval na motorke.
Viac k témam: India, vlakZdroj: Webnoviny.sk - V Indii zablúdil vlak, cestujúci sa zobudili úplne inde ako plánovali © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow