16. júl 2019. Drahomír. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

V jednej z kancelárií v Spišskej Novej Vsi vybuchla propán-butánová bomba

 4.4.2017 4.4.2017  

POPRAD 4. apríla (WebNoviny.sk) – V jednej z kancelárií v Spišskej Novej Vsi v utorok ráno vybuchla propán-butánová bomba, majiteľ kancelárie skončil s popáleninami na rukách a časti tváre.
Dôvod výbuchu bol podľa zisťovateľa príčin požiaru z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Spišskej Novej Vsi Tomáša Pavlíka únik propán-butánu. Majiteľ stihol požiar uhasiť sám, hasiči ho po príchode z kancelárie vytiahli.

Odporúčame:Rodinným domom v obci Tepličky otriasol výbuch

„Išlo o výbuch propán-butánovej bomby, fľaše, ktorá bola napojená na plynový ohrievač. Užívateľ kancelárie, ktorý prišiel do kancelárie, zapol ohrievač. Zrejme už musel unikať plyn z propán-butánovej fľaše, pretože len čo zapol ohrievač, cievky na ohrievači sa rozžeravili a potom to strelilo. Odhodilo ho to, popálilo mu to ruky a časť tváre, odviezla ho rýchla zdravotná pomoc,“ opísal dnešné udalosti pre agentúru SITA Pavlík.
Výbuch v kancelárii s rozmermi 2 krát 5 metrov poškodil jednu zo stien, časť priečky sa podľa Pavlíka zrútila. Podľa jeho slov by mohlo ísť predbežne o škodu do dvetisíc eur.
Viac k témam: hasiči, Spišská Nová VesZdroj: Webnoviny.sk - V jednej z kancelárií v Spišskej Novej Vsi vybuchla propán-butánová bomba © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow