28. september 2020. Václav. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

V rakúskej obci Bad Kreuzen našli dvoch mŕtvych Slovákov

 3.3.2017 3.3.2017  

BAD KREUZEN 2. marca (WebNoviny.sk) - Dvoch mŕtvych Slovákov, ženu a muža, našli v stredu rakúski policajti v rodinnom dome v hornorakúskej obci Bad Kreuzen. Informoval o tom vo štvrtok na svojej stránke denník Kronen Zeitung.
K domu dvojice, ktorá v Bad Kreuzene žila približne rok, prišli policajti po tom, čo sa na nich obrátili jej kolegovia z práce v neďalekom Münzbachu, kam v stredu neprišla a nebolo sa s ňou možné skontaktovať ani telefonicky.
Keďže na klopanie a zvonenie nikto nereagoval, policajná hliadka sa snažila cez okná nazrieť do domu. Pritom zbadali v obývačke osobu ležiacu na zemi. Keď sa im cez okno podarilo dostať dnu, našli mŕtvoly ženy a muža so strelnými zraneniami. V ich blízkosti sa nachádzala strelná zbraň.
Predpokladá sa, že príčinou tragédie boli psychické problémy 52-ročného muža, otca dospelej dcéry, ktorý najprv zavraždil svoju 34-ročnú partnerku a následne spáchal samovraždu. Slovák sa len nedávno pokúsil spáchať samovraždu, keď si nožom pichol do brucha, avšak prežil.
Zdroj: Webnoviny.sk - V rakúskej obci Bad Kreuzen našli dvoch mŕtvych Slovákov © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow