26. apríl 2019. Jaroslava. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

V Rusku zastrelili dvoch policajtov privolaných k dopravnej nehode

 4.4.2017 4.4.2017  

ASTRACHAN 4. apríla (WebNoviny.sk) - V juhoruskom meste Astrachán zastrelili neznámi páchatelia dvoch policajtov, ktorí boli privolaní k dopravnej nehode. Pre agentúru RIA Novosti to uviedla miestna pobočku ministerstva vnútra.

Odporúčame:Počet obetí výbuchu v petrohradskom metre stúpol, útočník mal konať sám

"V noci 4. apríla prišlo na dopravnú políciu hlásenie o zrážke vozidiel GAZelle a Nissan March v Leninskom obvode mesta Astrachán. Na miesto bola vyslaná motorizovaná hliadka samostatného práporu dopravnej polície. Podľa predbežných informácií v čase zapisovania dopravnej nehody boli inšpektori napadnutí účastníkmi nehody, ktorí sa nachádzali v mikrobuse. Útočníci spustili paľbu na strážcov poriadku a z miesta činu utiekli. Policajti podľahli zraneniam pred príchodom sanitky," informovala miestna pobočka rezortu vnútra.
Podozrivých je osem osôb. V rámci operácie Siréna po nich pátrajú policajti aj príslušníci tajnej služby. Zabití policajti mali hodnosť poručíka a nadporučíka. Po jednom z nich zostali dve deti.
Viac k témam: krimi, Rusko, vraždaZdroj: Webnoviny.sk - V Rusku zastrelili dvoch policajtov privolaných k dopravnej nehode © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow