19. december 2018. Judita. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Viaceré pobočky VÚB budú otvorené aj počas Veľkého piatku

 11.4.2017 11.4.2017  

Bratislava, 11. apríl 2017 ( WBN/PR )– Pobočky VÚB banky v obchodných centrách budú otvorené aj na Veľký piatok a v sobotu. Na Veľkonočnú nedeľu a Veľkonočný pondelok budú všetky pobočky banky zatvorené s výnimkou pobočiek v bratislavských obchodných centrách Eurovea a Central, ktoré budú v pondelok otvorené.
Pobočková sieť VÚB banky bude na Veľký piatok a v sobotu fungovať podľa nedeľňajších otváracích hodín, čo znamená, že klientom budú k dispozícii pobočky nachádzajúce sa v obchodných centrách. Na Veľkonočnú nedeľu a Veľkonočný pondelok budú všetky pobočky VÚB banky zatvorené s výnimkou pobočiek v bratislavských obchodných centrách Eurovea a Central, ktoré budú otvorené v pondelok od 10.00 – 21.00 hod.
Ostatné naše pobočky budú v dňoch 14. - 17.4.2017 zatvorené. Mimo uvedené dni budú všetky naše pobočky otvorené štandardne.
Viac k témam: otváracie hodiny počas Veľkonočných sviatkov, VÚBZdroj: Webnoviny.sk - Viaceré pobočky VÚB budú otvorené aj počas Veľkého piatku © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow