26. november 2020. Kornel. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

VIANOČNÁ PÁRTY

SITA SITA SITA  5.12.2016 5.12.2016  

Jediný spôsob ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý NIKDY NIKTO nezabudne!
Generálna riaditeľka firmy Zenotek Carol Vanstonová (Jennifer Aniston) tesne pred Vianocami oznámi zamestnancom, že ich stratová pobočka sa bude zatvárať. Lenže excentrický šéf filiálky (a zhodou okolností mladší brat Carol) Clay Vanstone (T.J. Miller) sa nevzdá len tak bez boja. Spolu s dvoma najbližšími spolupracovníkmi Joshom (Jason Bateman) a Tracey (Olivia Munn) vymyslia geniálny plán, aby získali sympatie solventného zákazníka a uzavreli s ním obchod, ktorý im všetkým zachráni miesta. Pozvú ho na firemnú vianočnú párty, akú ešte nikdy nezažil!
Kedysi dávno boli firemné vianočné večierky tradíciou, na ktorú všetci zamestnanci netrpezlivo čakali celý rok. Bola to magická noc, plná zábavy a alkoholu, kedy bolo dovolené všetko. V tú jednu noc neexistovali hranice medzi kolegami a priateľmi, zamestnávateľmi a zamestnancami, všetci si boli rovní. Každý mohol úprimne povedať, čo si myslí o šéfovi a nemusel sa báť o miesto. Tam sa rodili nádeje aj nápady, i keď si ich na druhý deň málokto pamätal. V snahe vyhnúť sa trápnym výhovorkám, či dokonca súdnym sporom, ktoré nezriedka nasledovali po bujarých nočných oslavách, horliví pracovníci oddelení ľudských zdrojov postupne organizátorom priťahovali uzdu, až sa z legendárnej "párty" stala slušná a rodinná záležitosť, ktorú dnes nazývame "vianočný večierok”.
"Naša filmová párty je návratom do tých menej civilizovaných čias, niečo ako kostra dávno vyhynutého divokého vlka," hovorí producent Scott Stuber. "Dnešné večierky pripomínajú skôr krotkého domáceho mopslíka...nikomu neublížia, môžu sa ich zúčastniť aj deti, ale niekde v hĺbke majú stále zakorenenú tú pôvodnú vlčiu DNA."
Jednu z hlavných postáv, obávanú veľkú šéfku, stvárňuje Jennifer Aniston, ktorá sa nebojí ničoho, pokiaľ ide o stvárnenie nesympatických postáv v komédiách. "Vítam všetky odvážne výzvy,” hovorí herečka a pokračuje. "Carol svojho brata neznáša a za každú cenu chce dokázať, že ona je tá najmúdrejšia a najzodpovednejšia osoba vo firme. Žiaľ, nedokáže byť nikdy milá a príjemná.” Okrem nej si vo filme zahrali viacerí vynikajúci herci a komici, známi zo Saturday Night Live - T.J.Miller, Vaness Bayer a Kate McKinnon.
Všetci s radosťou spomínajú na takmer rodinnú atmosféru na pľaci či nakrúcanie so živými sobmi, ktorým museli vyrobiť umelú srsť aj parohy. S menšou radosťou hovoria o tom, ako v prestávkach vyjedali cukríky z misky na recepcii, aby následne zistili, že ich produkcia niečím postriekala kvôli lesklému efektu. Kate McKinnon nikdy nezabudne na svoj kostým - epický vianočný sveter, ktorý nechali ručne uštrikovať podľa špeciálneho návrhu a jeho výroba trvala dva mesiace. Ale výsledok rozhodne za to stojí!
"Diváci si užijú skvelú zábavu rovnako, ako keby boli priamo na párty. Navyše sa nemusia obávať nijakých následkov, ani ráno upratovať!" uzatvára režisér Will Speck.
Skvelá komédia VIANOČNÁ PÁRTY vstupuje do slovenských kín už 8. decembra.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow