27. október 2020. Sabína. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Video: Moderátor uzemnil Sulíka a Danka, zostali ako obarení

SITA SITA SITA  12.12.2016 12.12.2016  

Richard Sulík a Andrej Danko zostali zaskočení zo slov moderátora Martina Strižinca v relácii 'O 5 minút 12'.BRATISLAVA 12. decembra (WebNoviny.sk) - Diskusná relácia "O 5 minút 12" na RTVS bola poriadne búrlivá. Predseda parlamentu a SNS Andrej Danko a šéf liberálov Richard Sulík si nič nedarovali, ale najväčší ohlas vyvovali slová moderátora Martina Strižinca.
"Kto tu ešte nekričí na našej politickej scéne? Vy (Andrej Danko) hovoríte o Matovičovi, Robert Fico hovorí o novinároch, vy (Richard Sulík) hovoríte o Robertovi Ficovi, Igor Matovič hovorí zas o celej koalícii ako o zlodejoch," začal Strižinec svoj preslov.
Odporúčame:

Sulík na Facebooku popísal dôverné stretnutie s Dankom

Premiér Fico nevidí žiadny dôvod na predčasné voľby

Bugár neverí Sulíkovi, o stretnutí predsedov SNS a SaS vedel

Bugár klame a stretnutie chcel Danko, ohradili sa liberáli

Slová Strižinca oboch politikov evidentne zaskočili a so sklonenými hlavami iba počúvali. "Všetci kričia, paradoxne fašisti sú najtichšie a čakajú na to, kým sa tu všetci vy dohádate. Včera sme si na sneme Smeru vypočuli, že nastal koniec politickej korektnosti, tak evidentne to tu nejako vyzerá a už ste si to všetci osvojili do dôsledkov," pokračoval Strižinec.
"Prezident vás vyzval, aby ste urobili hrádzu fašizmu. Čo robíte? Hádate sa od volieb vkuse všetci. Fašisti sú ticho a stále čakajú, koľko hlasov budú mať v ďalších voľbách. Prepáčte páni, ale toto je hrádza proti fašizmu? Tu už nikto nehovorí s pokorou, ticho, čo tu treba zmeniť, riešite vlastné egá, Teraz nehovorím o vás dvoch, ale mám tu s tým každotýždenné skúsenosti" dodal Strižinec.
Sulík v pondelok pre agentúru SITA uviedol, že jeden Danko nie je celá Slovenská národná strana. Podľa neho i napriek hrubej indiskrétnosti, ktorej sa Danko v relácii O 5 minút 12 dopustil, by bol ochotný diskutovať o možnej vládnej koalícií aj s SNS. "Ak by robil takéto hysterické scény, bolo by to ťažké," povedal. Podľa Sulíka sa Danko v nedeľnej relácií "vyfarbil". "To je Fico dva a možno ešte horší," dodal.
Celú nedeľňajšiu reláciu O 5 minút 12 si môžete pozrieť v archíve RTVS.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow