24. september 2020. Ľuboš, Ľubor. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Video: V Čechách sa počas zápasu zrútila strecha novej haly

SITA  15.1.2017 15.1.2017  

Pred pádom bolo v objekte asi 80 ľudí. Halu postavili za 58 miliónov korún a jej kolaudácia sa uskutočnila len 2. januára 2017.ČESKÁ TŘEBOVÁ 15. januára (WebNoviny.sk) - V meste Česká Třebová sa v sobotu večer počas dorasteneckého turnaja vo florbale zrútila strecha tamojšej novej športovej haly. Pred pádom bolo v objekte asi 80 ľudí, napriek pomerne rýchlemu kolapsu strechy sa podarilo všetkým včas vybehnúť, referuje portál iSport.cz, ktorý priniesol aj video z inkriminovaných okamihov hrôzy.
Dve osoby utrpeli ľahšie zranenia, odviezli ich do nemocnice v Ústí nad Orlicí. Pardubický kraj zrušil plánované slávnostné otvorenie stavby, ktoré sa malo uskutočniť v nedeľu. Halu s rozmermi 51 x 26 m postavili za 58 miliónov korún (cca 2,15 milióna eur), kolaudácia sa uskutočnila 2. januára. Objekt stojí v areáli Vyššej odbornej školy a Strednej technickej školy v Českej Třebovej. Vybudovala ho spoločnosť Profistav Litomyšl.

http://isport.blesk.cz/clanek/ostatni-florbal/291384/hruza-v-ceske-trebove-v-nove-hale-spadla-strecha-pri-turnaji-ve-florbale.html

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow