20. január 2019. Dalibor. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Víkend venovaný rodine a mamám

 12.5.2017 12.5.2017  

Bratislava, 12.5.2017 ( WBN/PR ) Uprostred mája si pripomíname dva krásne sviatky – Svetový deň matiek a Svetový deň rodiny. Práve pri tejto príležitosti bude najbližší víkend v nákupno-zábavnom centre Bory Mall venovaný mladým rodinám a budúcim mamičkám.
Počas dní 13. a 14. mája 2017, uličky nákupno-zábavného centra Bory Mall zaplní Rodinný veľtrh Bory. Návštevníkov čaká pestrý mix zábavy, informácií, atrakcií a inšpirácií. Program bude tematicky venovaný najmä rodinám s deťmi do 10 rokov. Niečo pre seba si tu nájdu budúce mamičky, deti v školskom i predškolskom veku, ale aj skúsení rodičia.

Zaostrené na bábätká

V sekcii pre bábätká nájdu budúce mamičky všetko pre svoje malé ratolesti – od kočíkov až po krásne mini vecičky na oblečenie. S odborníkmi sa budú môcť poradiť na tému starostlivosti o dieťa či o príprave na pôrod.
V nedeľu, krátko po 15.00, sa v talkshow Barbory Rakovskej o svoje materské radosti a starosti podelia aj známe mamičky – Andrea Šprochová, Lucia Hablovičová a Lucia Hurajová. Hovoriť sa bude najmä na tému „Čo jedia zdravé deti?“
Školáci a predškoláci „v akcii“
Určite aj rodičia ocenia, že deti budú mať po celý čas o zábavu postarané. Ich pozornosť upúta veľká výstava balónov či hračky od najznámejších výrobcov. Čaká tu na ne ja zóna hrania.
Osviežujúcim bodom programu bude zaiste aj pokus o vytvorenie dvoch rekordov: prvým z nich bude postavenie čo najdlhšej súpravy detského vláčika a tým druhým prejdenie čo najväčšieho počtu „loopov“, teda slučiek za sebou na autodráhe.
Deti, ktoré sú fanúšikmi futbalu, poteší Vittek Camp. Na autogramiáde v sobotu o 15.00 môžu stretnúť svojich obľúbených hráčov, získať autogram alebo podpísanú loptu od Roba Vitteka, Juraja Halenára, Róberta Ježa či Jozefa Kotulu. Jeden šťastlivec získa miesto v letnom futbalovom campe zadarmo.
Nepôjde však vždy len o zábavu. Rodičia detí v predškolskom a školskom veku budú mať príležitosť priamo na veľtrhu vybrať pre svojich potomkov tábor, jazykový kurz alebo záujmový krúžok. Pútavé budú aj ukážky ručne šitého bio oblečenia alebo inšpirácie ako zatraktívniť detskú izbu.

Čarovný svet príbehov

Do sveta rozprávok sa deti prenesú v čarovnej čitárni. Zo zaujímavých knižiek budú čítať samotní autori, okrem iných aj Zuzka Haasová. Pripravené je aj množstvo workshopov, zábavných hier či vystúpení. Naozaj netradičnou atrakciou bude „slizové“ dobrodružstvo a „kinetické“ pieskovisko. Malí návštevníci sa budú môcť vyblázniť aj s cvičiteľmi špeciálneho detského fitness centra.
Vyvrcholením sobotňajšieho programu bude o 16.00 vystúpenie obľúbených rozprávkových postavičiek z unikátnej šou Máša a medveď na ľade, vytvorenej na motívy známej ruskej rozprávky. Obľúbení detskí hrdinovia, roztopašná Máša a jej kamarát medveď, predvedú štyridsať minútový divadelný príbeh. Zaujímavé predstavenie doplnia chytľavé pesničky a neuveriteľné akrobatické výkony veveričiek.
Viac k témam: Bory Mall, Rodinný veľtrh Bory, Svetový deň matiek, Svetový deň rodinyZdroj: Webnoviny.sk - Víkend venovaný rodine a mamám © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow