30. október 2020. Šimon/Šimona. °C  drop down arrow
Svet financií jasne a pútavo
Quotes by TradingView
 

Vo francúzskom domove dôchodcov zabíjal ozbrojenec

SITA SITA SITA  25.11.2016 25.11.2016  

V domove dôchodcov ležiacom v obci Montferrier-sur-Lez žije vyše 60 bývalých misionárov, ktorí sa predtým zúčastňovali na náboženských misiách v Afrike. PARÍŽ 25. novembra (Webnoviny.sk) - Ozbrojený muž sa vo štvrtok večer vlámal do domova dôchodcov pre bývalých misionárov ležiaceho neďaleko mesta Montpellier na juhozápade Francúzska a zabil jednu ženu. Polícia podľa zdrojov agentúry Reuters oboznámených s vyšetrovaním po útočníkovi pátra a domov dôchodcov, v ktorom žije vyše 60 bývalých misionárov, evakuovala a momentálne prehľadáva.
Podľa jedného z nemenovaných zdrojov bola žena usmrtená nožom, pričom tesne pred tým ešte stihla zatelefonovať na políciu. Iný zdroj uviedol, že doposiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by čin akokoľvek súvisel s terorizmom. V domove dôchodcov ležiacom v obci Montferrier-sur-Lez žije vyše 60 bývalých misionárov, ktorí sa predtým zúčastňovali na náboženských misiách v Afrike, uviedla spravodajská stanica BBC.
Francúzsky denník Le Figaro s odvolaním sa na zdroje blízke vyšetrovaniu napísal, že do domova sa vlámal muž s kapucňou na hlave, ozbrojený nožom a brokovnicou so skrátenou hlavňou.
Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

Aktuálne správy

tlacove spravy left arrowtlacove spravy right arrow